
Onze kerkapp is informatief, geeft actuele informatie en biedt de meest volledige agenda voor onze gemeente. Meer dan 100 gemeenteleden geven aan de collectes via de app.
Jaaroverzicht in app
Zodra het nieuwe jaar begint, is het jaaroverzicht ‘Geven’ van 2025 beschikbaar in de app. U/je hoeft hier als beheerder niets voor te doen. Voor elke gebruiker is dit jaaroverzicht terug te vinden in de eigen app.
Waar vindt u/je het persoonlijke jaaroverzicht?
In de app, in het geefgedeelte staan rechtsboven een paar icoontjes. De meest rechtse, een soort klokje met een pijltje eromheen, staat voor de geefgeschiedenis. Als u/je hierop klikt, verschijnt de geefgeschiedenis. Linksboven staat het huidige saldo en rechtsboven staat “Jaaroverzicht 2025”. Daar bevindt zich een getal. Dit is het bedrag wat u/je kunt gebruiken voor de belastingaangifte.
Geven met de app?
Maak gebruik van een saldo. Het saldo in de app zijn uw/je digitale kerkmunten.
Ga naar ‘Geven’ en klik naast uw/je foto op opwaarderen. Betaal eenmalig €0,24 en geef week in week uit vanuit uw saldo aan de collectedoelen. Het saldo pas je aan aan uw/je eigen wensen.
Met hartelijke groet,
Berend Sietze van der Woude en Geert van Lonkhuyzen
De app installeren op de telefoon of tablet? Of op de laptop? Zie de uitleg op www.pghv.nl.
Berend Sietze van der Woude en Geert van Lonkhuyzen
Vragen? ln.vh1767867906gp@ei1767867906tacin1767867906ummoc1767867906
De app installeren op de telefoon of tablet? klik rechts ![]()
op de afbeelding!!
Hieronder ziet u de twee mogelijkheden om naar de appstore te gaan van uw eigen besturingssysteem
Of wil je nader kennismaken of zou je een gesprek met iemand willen hebben? Laat je e-mailadres hier achter en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.
Je kunt op verschillende manieren op de hoogte blijven: