Home

 

Wijkgemeente Heerenveen-Zuid:        

Jeugdwerk Heerenveen-Zuid:


Zie ons Team naar Reddingmuseum in Den Helder

Zaterdag 24 juni vormde de afsluiting van het seizoen Zie ons Team. Het thema was Travel en de reis voerde naar Den Helder. Met totaal 19 personen gingen we op bezoek bij het Reddingmuseum. 

Verslag en foto's: LEES MEER


Vrijwilligersavond Wijkgemeente Heerenveen-Zuid op 23 juni 2017:

Verslag en foto's:  LEES MEER


14 juni: Boottocht Wijkgemeente Heerenveen-Zuid.

klik hier voor een verslag.


BEDANKT.

Bedankt al die vrijwilligers die zich deze keer weer hebben ingezet tijdens de actie op het kerkplein en tijdens de Open Kerk afgelopen pinkstermaandag. Of diegene die cake hebben gebakken of zich op een andere wijze verdienstelijk hebben gemaakt voor deze actie. Het was hartverwarmend te ervaren dat wij als commissie op zoveel mensen mogen rekenen, die zich willen inzetten voor het slagen van deze actie. En dat de inzet van zovelen resultaat heeft gehad blijkt wel uit de prachtige netto opbrengst van €  3.400.00.  Dit geweldige bedrag is bestemd voor  de Voedselbank van Heerenveen.      

Heel erg bedankt iedereen namens de werkgroep Diaconie en de Missionaire werkgroep. 

 

 

 

Agenda

ma di wo do vr za zo
1
3
4
5
6
8
10
12
13
14
15
17
18
19
20
22
24
25
26
27
28
29
31
Recentste berichten

Copyright © 2014 All Rights Reserved